2019.10.26 godz. 17:16 Wrocław, Dolnośląskie

odsetki

Wyjaśnienie sytuacji

Czy występując do sądu z pozwem o zwrot pożyczki (udzielonej w dniu 7.03.2013r. na rok, gdzie była też prowizja w kwocie 2.000,00 zł wymagana przy zwrocie pożyczki) mam prawo żądać odsetek zarówno od kwoty głównej i prowizji. Czy od prowizji odsetek się nie nalicza?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Fundowicz

Reda, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Paź 2019 17:36

Witam, Odpowiedź na zadane pytanie zależy od terminu, w którym miała być zapłacona prowizja. Ponieważ dopiero, gdy upłynął termin zapłaty prowizji, to roszczenie jej dotyczące stało się wymagalne. zapraszam do kontaktu. Adwokat Marta Fundowicz
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)
Tak Nie

Radca prawny

Dominika Gąsior

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Paź 2019 10:03

Witam, wszystko zależy od wymagalności roszczenia o odsetki. Pozdrawiam, Dominika Gąsior Radca Prawny
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)