2023.09.20 godz. 14:37 Pyskowice, Śląskie

Czy żona ma prawo nie puścić do mieszkania jeszcze jesteśmy małżeństwem

Wyjaśnienie sytuacji

Żona podała mnie o rozwód i nie chce puścić do mieszkania czy ma takie prawo

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Wrz 2023 15:55

Dzień dobry, sprawa jest wielowątkowa i wymaga uzyskania odpowiedzi na nasuwające się pytania, co powinno umożliwić rzetelne odniesienie się do sprawy. W tym też celu sugeruje kontakt z lokalnym mecenasem.