2022.06.09 godz. 15:08 Lubań, Dolnośląskie

Darowizna działki budowlanej dla dziecka.

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, proszę o informację. Rodzice są właścicielami trzech działek budowlanych, mają troje dzieci. Czy jeśli jedną z tych działek chcą przekazać darowizną w obecności notariusza jednemu z dzieci, to dwójka pozostałych dzieci musi być obecna wtedy u notariusza i zrzec się tej działki na rzecz jednego z rodzeństwa, czy rodzice po prostu mogą tą działkę przekazać wg ich woli.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Cze 2022 14:25

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019 .