2021.11.04 godz. 11:26 Chałupki, Śląskie

Dlaczego dostałam, takie pismo ? i o co chodzi? odpowiedź była napisana raczej poprawnie.

Wyjaśnienie sytuacji

podaje wazniejszą treść pisma. wzywa panią do usunięcia braków formalnych odpowiedzi na pozew przez złożenie odpisu lub kserokopii brakującej drugiej i trzeciej strony odpisu odpowiedzi na pozew w terminie 10 dni pod rygorem zwrotu tego pisma.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Alicja Gradowska

Czeladź, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Lis 2021 15:22

Najprawdopodobniej w wysłanym przez Panią zestawie dokumentów brakowało kilku stron. Powinna Pani zrobić nową kopię odpowiedzi na pozew (jeszcze jeden egzemplarz) i wysłać do sądu w terminie 10 dni. Jeśli Pani tego nie zrobi to sąd zwróci Pani odpowiedź na pozew.