2022.06.22 godz. 19:05 Milicz, Dolnośląskie

Dlaczego dostałam wezwanie do zapłaty z gminy?

Wyjaśnienie sytuacji

Dostałam pismo z gminy o wezwaniu do zapłaty za czynsz. Mieszkanie jest komunalne, a najemcą jest moja matka. Nie mieszkam tam od 4 lat (ale jestem tam zameldowana) i nic nie wiem o tym czy opłaty czynszowe są dokonywane bądź nie, ponieważ nie utrzymuje z rodzicami kontaktu. Nie rozumiem czemu mam płacić za to. Czy mogę się jakoś odwoływać?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Cze 2022 14:52

Jeżeli nie ma Pani nic wspólnego z omawianym mieszkaniem to nie powinna Pani płacić za czynsz.