2023.06.05 godz. 14:56 Kamesznica, Śląskie

Dlaczego musze zaplacic za towar który nawet do mnie nie dotarł?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Firma windykacyjna przysłała wezwanie do zapłaty za towar który do mnie nie dotarł. Firma o ktorej mowa ( MJ OPTIMA Sp. Z o.o) za pierwszym razem dzwonila i proponowala tabletki na stawy z racji że tata ma 70 lat zamowil je i zapłacił potem Firma ta wydzwaniala ale tata powiedzial ze juz nic nie chce bo to nie pomaga. Po roku czasu Firma upomina się o płatność za kolejne porcje leku które nigdy do taty nie dotarły.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Cze 2023 15:16

W opisanym stanie faktycznym być może możliwe jest odstąpienie od umowy z powodu niezgodności towaru z umową (w zależności od tego, o czym sprzedawca informował przed zawarciem umowy). Pomijając oczywiście fakt nie utrzymania części zamówienia. W razie gdyby potrzebny był pełnomocnik profesjonalny w tej sprawie, zapraszam do współpracy: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)