2021.09.23 godz. 08:26 Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

Dlaczego sąd wydał wyrok bezwzględnej kary mimo , że 75% zobowiązań uregulowałem a wspólniczka dostała karę w zawieszeniu a dodatkowo miałem ograniczoną wiedz

Wyjaśnienie sytuacji

Przez 18 lat prowadziliśmy s.j. Zatrudnieni 180 osób ZPCHR wszyscy umowa o pracę , Kryzys 2008 doprowadził do bankructwa .Wspólnicy ogłosili upadłość ! . Syndyk po analizie finansów zarzucił nam pobranie środków bez pokrycia zgłosił sprawę do sądu . Po analizie zarzutów wspólnik popełnił samobójstwo . Sąd wspólniczkę skazał na 2 lata z zawieszeniem na 3 a mnie na wyrok bezwzględny 3 lata . Mieliśmy służby księgowe , opiekę prawną , biegła rewidentka rok rocznie składała pozytywne opinie więc nie miałem świadomości , że są jakieś nieprawidłowości .

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Wrz 2021 13:20

Szanowny Panie, proszę wystąpić o pisemne uzasadnienie wyroku, sąd uzasadni w nim wysokość kary.