2022.05.06 godz. 08:25 Szczecin, Zachodniopomorskie

Dlaczego ubezpieczyciel zwleka z zapłaceniem rachunku szpitalnego który uwzględnił co mam dalej zrobić ?

Wyjaśnienie sytuacji

Podczas pobytu w USA byłam ba badaniach w szpitalu z podejrzeniem zatoru żylnego. ubezpieczyciel w Polsce uwzględnił pobyt i zgodził się zapłacić rachunek mija 5 miesięcy szpital grozi sprawa sądowa ja odsyłam dokumenty do ubezpieczyciela i dostaje odpowiedz ze już płaca mija 5 miesięcy rachunek dalej jest niepłacony jak mam z nimi dalej postępować ? Nam 70 schorowana już mie mam siły z nimi walczyć proszę o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Maj 2022 11:52

Proszę wysłać ubezpieczycielowi wezwanie do zapłaty, a jeżeli to nie poskutkuje - trzeba będzie go pozwać.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)