2021.11.09 godz. 19:48 Polkowice, Dolnośląskie

Dług przejęty od rodzica, który żyje i pracuje

Wyjaśnienie sytuacji

Komornik przejął moje wynagrodzenie za długi rodzica, który żyje i ;pracuje, chciałbym wyrzec się wszystkiego co jest związane z rodzicem i odwołać się w jakiś sposób, żeby nie płacić zaciągniętego długu. Co mogę zrobić w takiej sytuacji, jakie złożyć dokumenty i jakie wszcząć działania w tym kierunku, żeby nie spłacić tego długu i kolejnych w przyszłości.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Marek Wojciechowski

Leszno, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Lis 2021 21:03

Dzień dobry! Proszę o więcej informacji związanych ze sprawą - na jakiej podstawie komornik "przejął Pana wynagrodzenie za długi żyjącego rodzica"? Czy może poręczył Pan za zobowiązanie Pańskiego rodzica?