2023.08.09 godz. 20:33 Ożarów, Świętokrzyskie

Długi a współpraca z kanceralia pomocy dłużnikom

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam taki problem i zarazem pytanie czy to jest możliwe co niżej opiszę czyli moją sytuację? Otóż rok temu wpadłam w spirale długów szukałam wszędzie pomocy i natknęłam się na Kancelarie Pomocy Dłużnikom. Od roku czasu place im powiedzmy abonament za usługi moje sprawy dwie trafiły już do sądu. Ciągle przychodzą mi pisma ja im odsyłam itd.Dlugi napewno rosną oni ciągle karzą odsyłać i czekać na drogę sądową. Ich zadaniem jest umorzyć długi lub negocjować spłatę tak cały czas twierdzą. To tak po krotce. Proszę mi powiedzieć czy to jest rzeczywiście możliwe czy długi i tak będę do spłaty?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Sie 2023 09:04

dzień dobry, niestety działanie polegające na czekaniu zwykle doprowadza do zwiększenia długów. Radzę udać się do prawnika celem oceny tych długów i podjęcia działań zgodnych z prawem. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)