2023.11.23 godz. 14:10 Kraków, Małopolskie

Dlugi, kredyty, pomoc prawna i pelnomocnictwo

Wyjaśnienie sytuacji

W 2017 roku, pracujac i mieszkajac w Krakowie, zaciagnalem kilka kredytow oraz wiele chwilowek, jestem hazardzista i bardzo w tamtym okresie bylem aktywny, wszystkie pieniadze przegralem i z obawy przed konsekwencjami ucieklem z kraju. Dzis juz nie jestem aktywnym hazardzista, ukonczylem terapie, mam dobra prace, mieszkam za granica ale chcialbym rozwiazac te wsyzstkie sprawy sprzed kliku lat. Wiem ze jestem poszukiwany przez Policje w Krakowie, ale nic wiecej. Czy mogliby Panstwo mi pomoc w tej kwestii? Nie mam kompletnie pojecia jak zaczac nawet. Z pewnoscia musialbym wynajc adwokata.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lis 2023 16:39

Dzień dobry. Zarpaszam do kontaktu e-mail: slawomir.suski@adowkatura.pl (www.adwokatsuski.pl)