2022.12.02 godz. 23:09 Poznań, Wielkopolskie

kaucja zwrotna

Wyjaśnienie sytuacji

Dnia 03.10.22 rozwiązałam umowę z firmą mieszkaniową, przed terminem ( w tym momencie wg. regulaminu w umowie muszę znaleźć osobę na moje miejsce i uiścić opłatę 200 zł),firma miałą 30 dni na zwrot kaucji, po upomnieniu kilka dni przed końcem terminu dostałam zapewnienie, że przelew wyjdzie na dniach. Po tygodniu bez przelewu następną odpowiedzią była informacja, że firma ma teraz czas urlopowy który kończy się 28.11 po tym czasie kontaktowałam się z firmą, ale niestety nie uzyskałam odpowiedzi, nie odbierają, ani nie odpisują. Po sprawdzeniu opinie w google okazało się, że nie jestem jedyna.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Gru 2022 16:06

Dzień dobry, w celu sporządzenia odpowiednich pism zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl