2023.10.17 godz. 01:42 Lichnowy, Pomorskie

Kurs internetowy - brak odzewu

Wyjaśnienie sytuacji

Dnia 19.08.2023r. zakupiłem kurs od firmy PROMNET, 26.08 zgłosiłem chęć odstąpienia od kursu na adres e-mail j@sukces.pl i zwrotu pieniędzy 3 400 zł za cały kurs (nie skorzystałem z kursu oraz panelu kursu) - przez antyiwirus nie miałem dostępu do tego kursu, ponieważ pokazywało mi, że strona sukces.pl jest skażona i nie mogę na nią wejść. Kupiłem specjalnie inny laptop, żeby móc wejść na tę stronę i w regulaminie jest napisane, że zwrot do 14 dni. możliwy, gdzie ja napisałem po 7 dniach. pisałem do Pana Jacka na live na youtube i zero odzewu w tej sprawie do mnie. Wysłałem pismo na facebook.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Paź 2023 09:07

Po skutecznym odstąpieniu od umowy konieczne będzize wezwanie do zapłaty, a w razie bezskuteczności wezwania, należy wnieść pozew o zapłatę z uwzględnieniem odsetek ustawowych za opóźnienie. Jeśli potrzebuje Pan pełnomocnika w tej sprawie, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)