2022.05.04 godz. 19:20 Wieleń, Wielkopolskie

Pogryzienie przez psa

Wyjaśnienie sytuacji

Dnia 27.04. 22 babcia szła chodnikiem z dzieckiem w wózku, w tym czasie brama na sąsiedniej posesji była otwarta i zerwał się pies przywiązany do płotu podbiegł do wózka i ugryzl córkę w policzek. Dziecku założono 2 szwy, nie zgłosiliśmy sprawy na policję uznaliśmy że się dogadamy z sąsiadami ale dziś mi lekarz powiedział że córce zostanie blizna. Czy możemy starać się o odszkodowanie mimo że nie zgłosiliśmy sprawy na policję?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Maj 2022 12:54

Jak najbardziej. Możecie zgłosić sprawę cały czas. Macie na to 2 lata.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)