2021.09.10 godz. 20:28 Lanckorona, Małopolskie

Umowa między sprzedawca a klientem

Wyjaśnienie sytuacji

Dnia 28.09.2021 podpisaliśmy umowę z pewną firma na wymianę okien. W umowie są okna na wymiar , demontaż starych, montaż nowych. Pieniądze wpłacone. Termin realizacji zlecenia na umowie 4-6 tygodni. 6 tygodni minęło w dniu wczorajszym. Dziś śledząc opinie na Google o tej firmie uświadomiliśmy sobie co to za firma. Nie trzymają się terminów. Mają opóźnienia nawet po kilka miesięcy. Z obsługą nie da się porozumieć. Czy jest możliwość teraz rozwiązania umowy i dostać całkowity zwrot wpłaconych pieniędzy ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Łukasz Raś

Gorlice, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Wrz 2021 11:27

Tak jest możliwość rozwiązania umowy. W pierwszej kolejności należy wezwać firmę do wykonania umowy pod rygorem odstąpienia.