2022.05.10 godz. 16:30 Gdańsk, Pomorskie

Brak spłaty rat

Wyjaśnienie sytuacji

Dnia 30.04.2022r zawarłam umowę kupna sprzedaży kota. Nabywca wpłacił za kota 1000zl . Całość kwoty wynosi 4500zl . Nabywca zobowiązał sie w umowie do spłaty reszty kwoty w wybranych terminach pod którymi sie podpisał. Teraz nie ma ani pieniędzy na koncie ani żadnego kontaktu z nabywca . Dodam ze nabywca ma już kota u siebie . Co mogę zrobić w tej sytuacji ???

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Maj 2022 16:41

Jeśli kupujący podpisał umowę, to może Pani żądać od niego zapłaty. Proszę wysłać wezwanie do zapłaty.