2023.09.19 godz. 13:37 Pyrzyce, Zachodniopomorskie

Czy należy mi się zwrot ?

Wyjaśnienie sytuacji

Dnia 7 września 2023 otrzymałam podwyżkę alimentów z 400 na 800 złotych. Na wyroku jest napisane ze alimenty zasądzone są poczynając od 1 sierpnia 2023. Czy w takiej sytuacji pozwany powinien uregulować alimenty z sierpnia czyli dopłacić 400 zł?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Wrz 2023 09:26

Dzień dobry - tak za miesiąc sierpień alimenty powinny wynieść już 800 zł.