2020.09.11 godz. 14:08 Katowice, Śląskie

Do kogo można się zgłosić w sprawie zwrotu pieniędzy w sytuacji gdy pracownik odbiera przesyłkę od kuriera dla firmy i płaci swoimi pieniędzmi?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, żona odebrała od kuriera laptopa dla firmy w której pracowała, zapłaciła to ze swoich pieniędzy (5tys zł) bo pracodawca nie był obecny w placówce. Sytuacja miała miejsce 3 miesiące temu a pieniądze nie zostały oddane. Pracodawca zapewnia że zajmu się tą sprawą. Dziękuje za pomoc

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Adam Kłoszewski

Kąty, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Wrz 2020 12:23

wezwanie do zapłaty i do sądu z pracodawcą
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)