2019.09.28 godz. 01:14 Poznań-Nowe Miasto, Wielkopolskie

Organ rentowy

Wyjaśnienie sytuacji

Do sądu trafiła sprawa z decyzją której organ mi nie doręczył. Co należy zrobić, gdzie mam się zwrócić.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Burtowy

Poznań-Jeżyce, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Wrz 2019 12:01

Można prosić o więcej danych? Kto jest powodem a kto pozwanym w sprawie, na jakim etapie jest sprawa - skąd wiadomo że sprawa jest w sądzie? Jeśli otrzymano odpis pozwu to należy wnieść odpowiedź na pozew, tam podać ten fakt i udowodnić go.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (5 głosów)