2020.07.11 godz. 14:02 Lubin, Dolnośląskie

Przedawnienie

Wyjaśnienie sytuacji

dobry. Mam pytanie dotyczącego przedawnienia się wyroków kary więzienia. Rozchodzi się o to czy jeśli mam 3 wyroki po 18 m-cy, 18 m-cy i rok. Łącznie 4 lata. Choć nie składałem jeszcze wniosku o wyrok łączny. Interesuje mnie czy te moje wyroki zaliczają się do przedawnienia po 10 latach czy jednak po 15. Dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Lip 2020 17:49

Dzień dobry, po 15 latach.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)