2022.12.26 godz. 17:51 Bochnia, Małopolskie

Chodzi o zadośćuczynienie.

Wyjaśnienie sytuacji

Dobry wieczór, Ja piszę w sprawie zadośćuczynienia. Miałam półtorej roku taką sytuację, że mój oprawca obciął mi włosy na łyso, nagrał to, ośmieszył, znęcał się nade mną psychicznie oraz fizycznie. Sprawa jest w sądzie. Matka tego mężczyzny zaproponowała mi 2000 złotych zadośćuczynienia, czy to jest odpowiednia kwota? Po tej traumie byłam w szpitalu psychiatrycznym, popadłam w ogromny nałóg od substancji psychoaktywnych, miałam próby samobójcze, jestem kobietą i miałam wtedy 18 lat. Proszę o odpowiedź oraz pomoc. Julia Koprek

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Gru 2022 09:02

Dzień dobry, zaproponowana kwota jets rażąco zaniżona. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)