2023.12.02 godz. 20:07 Giżycko, Warmińsko-mazurskie

Opieka nad dzieckiem

Wyjaśnienie sytuacji

Dobry wieczór. Jestem w trakcie trwania rozprawy o miejsce zamieszkania dziecka. Oboje z partnerem mamy takie same prawa do opieki nad dzieckiem. Dziecko obecnie mieszka z ojcem (decyzją Sądu jest to tymczasowe miejsce zamieszkania dziecka do momentu zakończenia rozprawy za ok 2 tygodnie). Ojciec poinformował mnie dzisiaj, że jutro wyjeżdża na 3 dni za granicę, dziecko zostanie z jego rodzicami. Nie poinformował mnie o tym wcześniej, nie zapytał, czy mogę zaopiekować się dzieckiem, nie podpisałam żadnej zgody na sprawowanie opieki nad dzieckiem przez rodziców ojca dziecka. Czy w tej sytuacji a

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Gru 2023 11:45

Dzień dobry, bardzo prosiłabym o dokończenie zapytania w komentarzu, ponieważ ze względu na ograniczoną liczbę znaków treść została "ucięta".