2023.03.28 godz. 10:13 Radom, Mazowieckie

Dom jest przepisany na mnie czy mogę wyzucic siostre

Wyjaśnienie sytuacji

Witam bardzo proszę o doradzenie w sprawie rodzinnej a mianowicie mieszkam w domu rodzinnym na dole domu po jednej stronie mieszkam ja z żoną i 2 dzieci po drogiej stronie rodzice a na górze siostra z mężem i synem jakieś 20 lat temu dom był przepisany na mnie ze służebnościo rodziców do jednego pomieszczenia w księdze wieczystej niema nic o służebności siostry do tego domu tylko rodziców i tu moje pytanie czy mogę wyzucic siostrę z domu? Dodam że żyjemy z ziostra w konflikcie siostra zadzi się i wyzywa nas dodam jeszcze że siostra buduję się na przeciwko nas ale na złość przedluzaja budowę

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Mar 2023 14:52

Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl