2022.05.11 godz. 12:04 Płońsk, Mazowieckie

Areszt za kradziez sklepowa

Wyjaśnienie sytuacji

Dostałem 20 dni aresztu za kradzież sklepowa w wysokości około 200 zł. Wcześniej dostałem 70 dni aresztu za nieodrabianie godzin sądowych za alimenty. Złożyłem wniosek o dozór elektroniczny i czekam na odpowiedź na zamiane kary. Jakie pismo napisac żeby kara za kradzież mogłaby byc zamieniona na godziny sądowe. Prosze o pomoc.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Maj 2022 12:45

Jeśli wyrok za kradzież jest nieprawomocny to proszę napisać apelację od niego.