2022.05.05 godz. 18:24 Rawicz, Wielkopolskie

Dodatkowe koszty abonamentu

Wyjaśnienie sytuacji

Dostałem informację że od 01-06-2022r do cennika opłat wprowadzona zostaje opłata przesyłowa w kwocie 3,00zł która doliczana będzie do każdomiesięcznego abonamentu internetowego, a ta opłata podyktowane jest wzrostem kosztów prowadzenia działalności Natomiast ja umowę zawarłem na 2 lata z abonamentem za 70zł,jak mogę zakończyć umowę bez ponoszenia kosztów wcześniejszego zerwania umowy? Z tego co wiem nie ma żadnej informacji w umowie o możliwych zmianach cen abonamentu Dostałem odp że nie jest to zmiana abonamentu, nie jest to zmiana zapisów umowy, regulaminu, tylko dodatkowa opłata przesyłowa

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Maj 2022 17:02

Konieczna jest analiza treści Pana umowy. Zapraszam do kontaktu: