2022.09.14 godz. 17:42 Dąbrowa Górnicza, Śląskie

Wilgoc w mieszkaniu

Wyjaśnienie sytuacji

Dostałem mieszkanie od gminy wykonałem remont zgodnie z rozpiska w 2017 wykupiłem mieszkanie które znajduje się na parterze. Co jakiś czas zalewa piwnice przez opady. W mieszkaniu pojawiła mi się wilgoc zgłaszałem fakt do administratora budynku. Robione było badanie georadarem i w uzasadnieniu jest napisane stan fundamentów w oplakanym stanie. Zgłosiłem do ubezpieczyciela wspólnoty szkodę otrzymałem wycenę na 3 tys. Koszt za mały na wykonanie remontu. Chciałem się odwołać ale nie wiem jak bo podejrzewam że cała podłogę trzeba wymienić oraz zbic tynki by doprowadzić to dokonca.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Wrz 2022 15:59

Tak jesteśmy w stanie skutecznie pomóc -zapraszamy do bezpłatnej konsultacji tel 507-437-019
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)