2022.11.18 godz. 18:20 Katowice, Śląskie

Dozor elwktroniczny a zgoda wlasciciela mieszkania

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, wynajmuje mieszkanie od 1,5 roku. Z wlascicielem mieszkania mielismy podpisana umowe na rok, potem nie przedluzylismy jej na pismie, ale nadal je wynajmuje. Czy do dozoru elektronicznego potrzebna jest mi pisemna zgoda wlasciciela? Czy tylko osob ze mna mieszkajacych?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Lis 2022 21:15

Witam , cieżko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , zbyt mało precyzyjnie sporządzone. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 507437019 na darmowa konsultacje postaram sie doradzić po zaczerpnięciu wiekszych informacji . Pozdrawiam . Straszy Prawnik Kancelarii Doradców Prawnych Ul. Kościuszki 25/5 40-048 Katowice