2022.12.20 godz. 07:55 Pruszków, Mazowieckie

Najem mieszkania

Wyjaśnienie sytuacji

Druga sprawa jest to iz poprzedni najemcy mieli w mieszkaniu kota lub kilka poniewaz wszedzie jest pelno siersci ma kanapie, lózku. Ja jestem alergikiem i w tym momencie uniemozliw8a mo to normalne uzytkowanie mieszkania...o tym rowniez mi nie powiedziano iz bylo tu zwierzatko. Prosze mi doradzic, jak moge dochodzic swoich praw jako najemca? Za mieszkanie place sporo a wad ukrytych multum. Czy w tej sytuacji moge wypowiedziec umowe ze skutkiem natychmiastowym? Bede bardzo wdzieczna za poradę :)

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Gru 2022 09:31

Dzień dobry, istnieje szansa na rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym. Zapraszam do kontaktu z Kancelarią w celu sporządzenia odpowiednich pism. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl