2023.10.15 godz. 09:21 Warszawa, Mazowieckie

Działalność nierejestrowana Ezoteryczna

Wyjaśnienie sytuacji

Jakie są obowiązki przy prowadzeniu nierejestrowanej działalności Ezoterycznej - usługi duchowe - czytanie z kart, porady Ezoteryczne , Bransoletki Ochronne Oraz amulety, robione ręcznie. ( wszystko przez internet) płatności na konto bankowe

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Dominik Urbaniak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Paź 2023 17:09

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu przez wiadomość prywatną. Udzielę Pani kompleksowej porady prawnej co do tego jak rozpocząć i jak prowadzić (z prawnego i podatkowego punktu widzenia) taką działalność. Mogę też pomóc w przygotowaniu odpowiednich dokumentów (np. regulaminu do sprzedaży w Internecie).