2022.06.23 godz. 06:36 Kraków, Małopolskie

Odebranie praw rodzicielskich

Wyjaśnienie sytuacji

Dziecko 4 lat, od kilkunastu miesięcy brak kontaktu z ojcem dziecka, nie płaci alimentów od 3 miesięcy. Alimenty na podstawie umowy ustnej. Ojciec od urodzenia dziecka interesuje się nim wybiórczo. Ile może trwać odebranie praw rodzicielskich? Jak to wygląda, gdy ojciec dziecka nie wstawi się na rozprawie (obecnie nikt nie wie gdzie jest)?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Cze 2022 12:04

Witam zapraszam do bezpłatnej konsultacji telefonicznej pod numerem telefonu 507-437-019 specjalizujemy sie w tych sprawach chętnie pomożemy.