2023.01.05 godz. 23:40 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Spadek po ojcu, bez testamentu

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień Dobry. 28 grudnia 2022 zmarł ojciec. Miał 7 dzieci i 2ke rodzeństwa. Nie ma, nie było testamentu. Wiemy że miał mieszkanie, i z nieoficjalnych źródeł mowia nam że miał tez dlugi. Czy musimy się zrzec spadku ? Skąd możemy dowiedzieć się jaki spadek dziedziczyny? Co musimy teraz zrobić gdzie się zwrócić o pomoc ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Sty 2023 11:03

Zapraszam do kontaktu w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl