2023.08.12 godz. 10:41 Zabrze, Małopolskie

Areszt za narkotyki

Wyjaśnienie sytuacji

Dzien dobry. 8 maja moj znajomy zostal zabrany przez policjie za niestawianie sie do prokuratury za uporczywe nekanie. W domu jednak odkryli 100 gr marihuany i 250 amfetaminy. Zamkneli na 3 msc aresztu. Czas ten minal a jego nadal chyba trzymaja. Chcialam sie dowiedziec jakie kary go spotkaja

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Sie 2023 11:27

Nie znając zarzutów ani tym bardziej okoliczności sprawy, nie sposób określić jakie kary grożą podejrzanemu, aczkolwiek należy przypuszczać, że zarzuty mogą dotyczyć albo handlu albo posiadania znacznej ilości (nawet do 10 lat pozbawienia wolności). Jeśli znajomy potrzebuje obrońcy, zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl