2020.11.03 godz. 20:44 Wrocław, Dolnośląskie

Oskarżenia manipulacji dzieckiem

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, bardzo często były mąż mówi ze manipuluje dzieckiem lub mieszam mu w głowie, ograniczam mu kontakty lub nierówno traktuje jego i swoją role w wychowaniu (oboje mamy pełne prawa). Manipulacje Argumentuje tym, ze np syn nie chce u niego zostać lub syn ma inne zdanie od taty. Syn ma uregulowane kontakty i są one spełniane. Dodatkowo były mąż straszy mnie założeniem sprawy w sądzie. Syn ma 8 lat.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Lis 2020 20:58

Dzień dobry, jeżeli realizuje Pani orzeczone w wyroku kontakty dziecka z ojcem, to nie ma Pani powodu do obaw. Pozdrawiam