2023.09.13 godz. 11:16 Gdańsk, Pomorskie

Upadlosc

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry Chce ogłosić upadlosc konsumencka ale niestety nie stać mnie na sumy które prawnicy proponują nikt na raty nie chce rozłożyć Jestem osobą bezrobotna na utrzymaniu mma 1 dziecko utrzymuje się z alimentów i dorywczej pracyy Czy jest jakaś szansa na co kolwiek bo żyć się odechciewa

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Kinga Karaś

Kraków, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Wrz 2023 14:59

Szanowna Pani, Prosze o kontakt za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.kancelariakaras.pl. Pozdrawiam serdecznie, adwokat dr Kinga Karaś