2021.11.27 godz. 14:15 Piotrków Trybunalski, Łódzkie

Jak napisać pozew o rozwód

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry chciałabym pomocy w napisaniu pozwu o rozwód, który będzie bez orzekania o winie. Nie mam wspólnych dzieci z mężem, ale jestem rodziną zastępczą dla dwóch chłopców do których mam tylko ja prawo. Przed ślubem cywilnym podpisałam intercyzę. Byliśmy 13 lat w związku w tym 3 lata po ślubie. Mąż nie mieszka pół roku u mnie, nie łączy Nas już nic. Proszę o pomoc w napisaniu pozwu. Pozdrawiam.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Lis 2021 15:46

Dzień dobry, Mogę Pani pomóc w sporządzeniu pozwu. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)