2024.05.15 godz. 13:45 Poznań, Wielkopolskie

Pozew o rozwód

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, chciałabym poprosić Panstwa o pomoc w sporządzeniu pozew o rozwod. Jestem obywatelka Ukrainy w zwiazku małżeńskim z obywatelem Polski od 12 lat. Mamy wspólne 10 letnie dziecko. Chcę złożyć pozew o rozwod beż orzeczenia o winę, który by zawierał warunki podziału opieki nad dzieckiem oraz wysokość alimentów. Koszty rozpraw i adwokatow są dla mnie zbyt wysokie więc zależy mi na tym by zawrzeć powyższe warunki w pozewie i skrócić do minimumu ilość rozpraw. Dziękuję bardzo. Z poważaniem Inna Cherniak

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Maj 2024 15:05

Jeśli jest Pani zainteresowana odpłatną pomocą prawną w reprezentowaniu Pani w sprawie rozwodowej, zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl