2023.10.26 godz. 10:25 Elbląg, Warmińsko-mazurskie

Porada prawna

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, Chciałabym uzyskać poradę prawną Odnośnie sytuacji jeśli pracownik sklepu, konsultant firmy energetycznej lub też konsultant sieci komórkowej i tym podobne przekracza zasady dobrego wychowania jest niemiły lub agresywny ( ogranicza dostęp do informacji ) Gdzie złożyć skargę na taką sytuacje ( osobę ) na stronie gov.pl lub innej instytucji ? Jaka jest podstawa prawna takiej sytuacji ? Dziękuję

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Michał Marcinkowski

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Paź 2023 15:29

W pierwszej kolejności proponuję złożyć skargę do firmy, w której ta osoba pracuje. Rozmowy są nagrywane.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)