2022.04.06 godz. 09:47 Wiązowna, Mazowieckie

W jakiej wysokości czynsz

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry chciałam poradzić się w kwestii wysokości czynszu. A więc sytuacja wygląda w ten sposób: Place czynsz za mieszkanie do 10 każdego miesiąca W wysokości 1520zł.W dniu 1 kwietnia zostało wręczone mi wypowiedzenie umowy ( której nie ma) do dnia 29 kwietnia mam opuścić mieszkanie, lecz wyprowadzać będę się 23 i moje pytanie jest takie czy właściciel może wymagać ode mnie calego czynszu czy proporcjonalnie do zamieszkałych dni?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Kwi 2022 10:30

Właściciel może domagać się zapłaty całego czynszu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)