2024.03.06 godz. 16:14 Lubaczów, Podkarpackie

Mandat

Wyjaśnienie sytuacji

Dzien dobry chciałam.sie doradzić czy moje wezwania do zapłaty są prawdziwe w 2008 roku otrzymałam.mandat za brak biletu w transporcie miejskim i był on opłacony do tej pory aż do tego roku nic mi nie przychodziło żadne upomnienia czy co kolwiek ale od niedawna przychodzi mi pozew do zapłaty na ponad 800zl zrobiłam odwołanie dziś.mi przyszlo pismo od komornika Sądowego że do 2 tygodni muszę zapłacić te kwotę co mogę zrobić w tej sytuacji po tylu latach czy to jest prawdziwe

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Mar 2024 14:28

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.