2022.07.05 godz. 13:59 Sosnowiec, Śląskie

Umowa przedmałżeńska

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, Chciałam zapytać czy jest możliwość spisania umowy przedmałżeńskiej w następującej sprawie: W styczniu wzięliśmy z partnerem pożyczkę hipoteczną, która jest tylko na mnie. Była to wspólna decyzja. W czerwcu przyszłego roku planujemy ślub. Chcielibyśmy się zabezpieczyć na przyszłość w razie rozwodu. Czy jest możliwość za pomocą np. umowy przedmałżeńskiej spisania, że w razie rozwodu partner będzie dalej ze mną spłacał ratę pożyczki hipotecznej? Chodzi też o nieruchomości, żeby po ewentualnym rozwodzie nikt nie dochodził się czyiś nieruchomości tylko były one podzielone wg. spis

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Lip 2022 14:55

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.