2020.03.07 godz. 06:11 Częstochowa, Śląskie

Sprawa w sądzie

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry chciałam zapytać czy prawnie zrobili że złożyłam pismo odroczenie sprawy że złożylam na policji sprawę a dostalam wyrok zaoczny

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Mar 2020 10:03

zadane pytanie nie jest za bardzo zrozumiałe. W związku z powyższym trudno odpowiedzieć na powyższe pytanie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)