2023.06.21 godz. 15:37 Gryfino, Zachodniopomorskie

Jazdy po pijanemu

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć co mi grozi za jazde pod pijanemu. Podczas kontroli miałem 2,5 promila. W czasie kontroli starałem się współpracować z policjantami. Miało to miejsce na leśnej piaszczystej drodze. Proszę o poradę i pomoc.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Cze 2023 19:14

Ten czyn jest zagrożony karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2. Poza tym zakaz prowadzenia pojazdów co najmniej na 3 lata. Jeśli potrzebuje Pan obrońcy, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl