2020.08.16 godz. 08:06 Wałbrzych, Dolnośląskie

Egzekucja

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry chcialbym sie dowiedziec co moge zrobic jesli mam dlug poprzez pozyczke i sprawa trafila do komornika . Komornik nakazal mi splate calosci zadluzenia kolo 3000 tysiecy zlotych dal mi czas do srody inaczej sprawa trafi do sadu ja natomiast nie mam takiej kwoty i nie mam skad wziasc komornik nie chce sie zgodzic rozlozyc zadluzenia na raty.czy jest mozliwosc dogadania sie z sadem co mnie czeka prosze o informacje z gory dziekuje

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Sie 2020 09:47

z opisu wynika, że to nie komornik się z Panem skontaktował. Komornik dopiero "wchodzi do gry", po sprawie sądowej, jak jest już orzeczenie a nie przed. Z sądem się Pan nie dogada, bo sąd nie jest od tego, aby się z nim dogadać. Dogadać się Pan może z drugą stroną, o ile jest ona chętna.