2020.04.29 godz. 15:14 Kruszwica, Kujawsko-pomorskie

Oszustwo

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry,Chciałbym się zapytać czy na policji przyjmną zgłoszenia oszustwa internetowego (Kupna konta z grami) Opiszę całą zaistniałą sytuację Ogłosiłem się na grupię na facebooku,że szukam konta do 100zł napisała do mnie jedna osoba,że ma konto na sprzedaż i sprzeda mi za 100zł Paysefcard ja się zgodziłem podałem mu kod o wartości 100zł wpisał kod i mnie zablokował napisałem do jego brata dostałem od nie go odpowiedź,że jak wróci do domu to odpiszę,odlokował mnie ten co mnie oszukał dał mi konto i po miesiącu odzyskał konto i nie chcę się do tego przyznać a mam dowody że to on to zrobił

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Wołczkiewicz

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Maj 2020 13:51

Proszę zgłosić i przekazać dowody. Policja przyjrzy się sprawie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 50% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)