2022.02.15 godz. 13:17 Wrocław, Dolnośląskie

Wypadek w pracy

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry chciałem zaczerpnąć porady. W pracy późnym wieczorem z innym pracownikiem zamykalismy bramę od magazynu i zmiażdżyło mi palca u ręki dodam że drugi pracownik (operator wózka widłowego ) był pijany...zadzwoniliśmy po szefa tamten kolega uciekł a szef mi przywiózł plasterek na palca i wysłał do Niemiec z towarem.Pojechalem...nie było mnie 24 godziny po powrocie do domu palec strasznie mnie bolał pojechałem do szpitala i tam okazało się że nie mam ubezpieczenie a powinienem mieć bo pracowałem w tej firmie 2 tygodnie szef coś kręci że może papiery nie doszły czy coś żadnego

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Lut 2022 15:31

Może Pan próbować dochodzić odszkodowania od pracodawcy lub od kolegi.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)