2022.02.04 godz. 06:48 Warszawa, Mazowieckie

Art. 176 KSH

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, Czy art. 176 KSH dotyczy tylko spółek z oo ? Czy spółka komandytowa (też będąca podatnikiem podatku CIT) może zastosować ten artykuł ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lut 2022 11:09

Art. 176 ksh dotyczy tylko spółki z o.o.. Nie można go stosować do spółki komandytowej.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)