2023.02.01 godz. 11:48 Warszawa, Mazowieckie

Dzień dobry czy będąc na zwolnieniu lekarskim do piątku jak bym chciała teraz jeszcze w trakcie zwolnienia lekarskiego podpisać wypowiedzenie w pracy czy mogę?

Wyjaśnienie sytuacji

Czy mogę podpisać takie wypowiedzenie z mojej strony bez żadnych konsekwencji ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Wojciech Górny

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Lut 2023 15:56

podpisanie wypowiedzenia nie stanowi świadczenia pracy, zatem tak, może Pani