2024.05.15 godz. 15:41 Radom, Mazowieckie

Dzień dobry. Czy mogę zrzec się swojego udzialu w spadku po smierci rodzicow na rzecz reszty rodzenstwa? Otrzymalam sądownie swoj udział.

Wyjaśnienie sytuacji

Sprawa nabycia spadku miala miejsce 7 lat temu - po smierci rodzicow. Jako że rodzeństwo nie może się w tej sprawie porozumiec miedzy sobą chcę się z tego wycofać oddając im swoj udział w spadku. Nie wiem czy to możliwe i jak to mam załatwić. Pozdrawiam. Agata

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Maj 2024 16:25

Oczywiście jest to możliwe w drodze działu spadku. Jeśli potrzebuje Pani pełnomocnika w tej sprawie, zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl