2024.04.03 godz. 11:49 Warszawa, Mazowieckie

Dzień dobry Czy można użytkować auto zarejestrowane na osobę zmarłą?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry Zwracam się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu dylematu. Czy jako syn osoby zmarłej mógłbym poruszać się autem zarejestrowanym na zmarłego ojca? Do czasu praw ego uregulowania sytuacji.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Kwi 2024 13:02

Dzień dobry Jeżeli jest Pan spadkobiercą to tak. Z wyrazami szacunku