2021.11.18 godz. 12:34 Kwilcz, Wielkopolskie

Wtargnięcie do piwnicy

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry Czy można wejść do piwnicy stanowiącej własność prywatną, przypisanej do lokalu mieszkalnego? Jestem właścicielem mieszkania sąsiadującego z mieszkaniem rodziców "przez ścianę". Sąsiadują ze sobą też piwnice przypisane do tych lokali. Pod nieobecność moją i przy braku wiedzy mojej i żony brat zamieszkujący u rodziców wszedł do mojej piwnicy i przeniósł tam rzeczy z piwnicy rodziców należące do mnie. Jest to jedno z wielu działań brata mające na celu narzucenie nam swojej woli, bądź ograniczenie naszych praw. Czujemy się z żoną nękani i zagrożeni, gdyż jest agresywny. Co zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

. ...

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Lis 2021 12:39

W jaki sposób brat wszedł do piwnicy ? Jeżeli się włamał, to proszę zgłosić sprawę na policji.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)